360.00 PLN

Piwnica Spa&Wellness – Słowiańska Oferta

Usługi medyczne i zdrowotne
Luty 7, 2019
Miasto: Tarnów
Województwo: Małopolskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Luty 7, 2019
Numer ogłoszenia: 6078 Odsłon: 2

Opis

Zapraszamy do Tarnowskiej Piwnica Spa&Wellness, na nowo otwartą strefę – Słowiańskie Spa. To jedyne takie spa w okolicy. Pragniemy zaznajomić naszych gości z prastarymi technikami odnowy duszy oraz ciała, które były stosowane przez dawnych Słowian. Chcemy przekazać ich kulturę, zwyczaje oraz lecznicze sposoby na walkę z chorobotwórczymi czynnikami.


 


Czekają na Państwa:
  • kąpiele piwne;
  • kąpiele ziołowe;
  • ziołowa sauna;
  • grota solna;
  • holistyczne zabiegi na ciało;
  • ziołowy masaż;
  • słowiańska strefa dla dwojga


     
Klienci, który zdecydują się na pobyt w naszej strefie mają zapewniony dostęp do naszej ziołowej sauny – jest to niezwykle ważny element aromaterapii w naszym Spa. Działa zbawiennie na układ oddechowy. W strefie jest także otwarty dostęp do bani z kąpielami – zimnymi po saunie oraz rozgrzewającymi ziołowymi i piwnymi. Są one szczególnie polecane dla osób, które dbają o zdrowy styl życia oraz szczupłą sylwetkę. W przyjemny sposób uzupełniają dietę odchudzającą. Każda kąpiel odbywa się w dyskretnym miejscu, przy akompaniamencie zaświeconych świec, podświetlonej bani dębowej z bulgotnikiem oraz w towarzystwie relaksującej muzyki. Czas spędzony w naszym słowiańskim spa działa leczniczo na organizm oraz umysł. Działa stymulująco, Pomaga przy wielu dolegliwościach – bólach mięśni, problemami skórnymi, problemami z układem oddechowym.


 


Zadzwoń do nas by dowiedzieć się więcej o cenach i dostępnych zabiegach – (14) 639 08 24 lub sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej – http://piwnicaspa.pl/cennik/slowianskie-spa-menu


Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl
Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest