360.00 PLN

Masaż Kraków – profesjonalne terapeutki

Usługi kosmetyczne i fryzjerskie
Luty 7, 2019
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Luty 7, 2019
Numer ogłoszenia: 6059 Odsłon: 17

Opis

Zapraszamy do niedawno otwartego holistycznego salonu Spa, w ktorym nasze zabiegi przeprowadzane zgodnie ze słowiańską kulturą i praktyką, dedykowane są w szczególności mężczyznom. Spa prowadzone i stworzone jest wyłącznie przez kobiety, które pasjonują się tym co robią. Nie wykonujemy zabiegów rutynowo, poświęcamy klientowi czas, dbamy o jego komfort i bezpiecześtwo. Uważnie go obserwujemy – jego samopoczucie oraz stan fizyczny i doradzamy najlepsze masaże i zabiegi.


 


Nasze holistyczne podejście przekłada się na późniejsze zdrowie fizyczne naszych gości. Walczymy ze stresem. Pragniemy wprowadzić do organizmu harmonię oraz odblokować negatywną energię. Wierzymy, że człowiek stanowi jedność – nie skupiamy się na jego poszczególnych częściach. Staramy się rozwiązać wewnętrzne i zewnętrzne problemy.


 


Nasze masaże i zabiegi pomagają w rozluźnieniu, działają na zmysły. Koją wiele fizycznych dolegliwości, nadają skórze nowego wyglądu, detoksyukują i oczyszczają.


 


Oferujemy:
  • masaż słowiański – 60min/190zł i 120min/250zł
  • masaż ziołowy – 60min/190zł i 120min/250zł
  • autorski masaż ManSpa – 60min/190zł i 120min/250zł
  • holistyczne terapie ciała (detoksykująca, nawilżająca i rewitalizująca) – 120min/360zł
  • holistyczne terapie twarzy (nawadniająca, przeciwzmarszczkowa i oczyszczająca) – 60min/250zł
  • depilację męskich części ciała – od 100zł do 250zł
  • pielęgnacyjny manicure i pedicure – od 85zł do 250zł
 


oraz dwie nowości!


- PORANNY MASAŻ ENERGETUZYJĄCY - Wyjątkowo intensywny, emocjonalny oraz mocny – dostępny w ManSpa poranny masaż w Krakowie już od 5 rano!


- MEDYTACJĘ ZAKOŃCZONĄ MASAŻEM - Zapraszamy wszystkich, którzy chcą się wyciszyć i oczyścić.


 


W każdą środę zapraszamy wszystkie chętne Panie do skorzystania z usług naszego salonu! Możecie na własnej skórze przekonać się o własciwościach naszych zabiegów.


 


Wejdź na naszą stronę – www.manspa.pl, i zajrzyj także w aktualności, aby dowiedzieć się więcej, lub zadzwoń do nas – 791 077 069, chętnie wszystko wyjaśnimy. Zobacz też naszego Facebooka - https://www.facebook.com/manspa.krakow/


 


Nie świadczymy usług masażu erotycznego.


Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Podobne ogłoszenia