Usługi glebogryzarką separacyjną Małopolska

Gorlice Dodane : Lipiec 8, 2019 ID #6981 Odsłon: 12, dzisiaj 0

 


O ogrodach wiemy wszystko, zajmujemy się nimi kompleksowo. Oferujemy zabiegi ogrodnicze tj. rekultywacja trawników, zakładanie systemów automatycznego nawadniania, świadczymy usługi serwisu trawnikowego. Ponadto zajmujemy się urządzaniem terenów zieleni, nasadzeniami roślin i ich pielęgnacją.


Proponujemy wykonanie profesjonalnej usługi przygotowania ziemi pod wysiew nasion traw nowoczesną glebogryzarką SEPARACYJNĄ.


Glebogryzarka separacyjna daje zupełnie inny efekt niż zwykła glebogryzarka. Niestety standardowa glebogryzarka tylko miesza podłoże i dzieli je na dość grube kawałki, wszystko zostaje na górnej warstwie i nie ma efektu puszystej ziemi.


Działanie glebogryzarki separacyjnej natomiast polega na tym że wałek z nożami kręci się w drugą stronę rzucając cały dobrze przerobiony materiał na sito przez które przedostaje się tylko przesiana czysta ziemia, która następnie jest dodatkowo grabiona specjalnym wałkiem, co w efekcie końcowym daje efekt „puszku-urodzajnej ziemi” idealnej pod wysiew nasion lub położenie trawy z rolki.


Odwiedź naszą stronę:


www.geoplant.pl


W sprawie wyceny usług dzwoń pod numer:  782435026


W sprawie wyceny projektu ogrodu dzwoń pod numer: 607343235


 


 Słowa kluczowe dla ogłoszenia :

Strona www: geoplant.pl

    Imię: Gość