2.00 PLN

Usługi glebogryzarką separacyjną Małopolska

Ogrodnicze
Lipiec 8, 2019
Miasto: Gorlice
Województwo: Małopolskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Lipiec 8, 2019
Numer ogłoszenia: 6981 Odsłon: 2

Opis

 


O ogrodach wiemy wszystko, zajmujemy się nimi kompleksowo. Oferujemy zabiegi ogrodnicze tj. rekultywacja trawników, zakładanie systemów automatycznego nawadniania, świadczymy usługi serwisu trawnikowego. Ponadto zajmujemy się urządzaniem terenów zieleni, nasadzeniami roślin i ich pielęgnacją.


Proponujemy wykonanie profesjonalnej usługi przygotowania ziemi pod wysiew nasion traw nowoczesną glebogryzarką SEPARACYJNĄ.


Glebogryzarka separacyjna daje zupełnie inny efekt niż zwykła glebogryzarka. Niestety standardowa glebogryzarka tylko miesza podłoże i dzieli je na dość grube kawałki, wszystko zostaje na górnej warstwie i nie ma efektu puszystej ziemi.


Działanie glebogryzarki separacyjnej natomiast polega na tym że wałek z nożami kręci się w drugą stronę rzucając cały dobrze przerobiony materiał na sito przez które przedostaje się tylko przesiana czysta ziemia, która następnie jest dodatkowo grabiona specjalnym wałkiem, co w efekcie końcowym daje efekt „puszku-urodzajnej ziemi” idealnej pod wysiew nasion lub położenie trawy z rolki.


Odwiedź naszą stronę:


www.geoplant.pl


W sprawie wyceny usług dzwoń pod numer:  782435026


W sprawie wyceny projektu ogrodu dzwoń pod numer: 607343235


 


 


Strona www: geoplant.pl

Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest

Podobne ogłoszenia

  • Usuwanie os i szerszeni w Warszawie
    Usuwanie os i szerszeni w Warszawie
    Maj 18, 2019 Ogrodnicze Zator (Małopolskie)
    1000.00 PLN

    Zajmujemy się usuwaniem szerszeni i os na terenie Warszawy i całego województwa mazowieckiego. Zapraszamy na naszą stronę internetową...