elektryk/mechanik utrzymania ruchu

Nowy Sącz Dodane : Lipiec 10, 2019 ID #7002 Odsłon: 16, dzisiaj 0

Polskie Wody Lecznicze Sp. z o.o. Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko elektryk/mechanik utrzymania ruchu, do Zakładu Produkcji Wód i Napojów znajdującego się 34-607 Szczawa 496, powiat limanowski.

Podstawowe zadania:
• Zapewnienie poprawnego i ciągłego funkcjonowania linii produkcyjnych,
• wykonywanie zadań planowej obsługi technicznej oraz usuwania awarii w zakresie elektryki i mechaniki urządzeń produkcyjnych,
• bieżąca obsługa techniczna urządzeń produkcyjnych,
• zgłaszanie potrzeb na części zamienne,
• czynny udział w zadaniach inwestycyjnych – montaż i uruchomienie nowych urządzeń.
Wymagania:
• wykształcenie kierunkowe, preferowany mechanik, elektryk, elektro-mechanik, elektronik,
• mile widziane doświadczenie w zakresie konserwacji i naprawach maszyn produkcyjnych,
• mile widziane wymagane kwalifikacje do 1 kV,
• dyspozycyjność, gotowość do pracy w systemie zmianowym.
Oferujemy:
• możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
• praca z najnowszymi technologiami,
• ambitne wyzwania zawodowe,
• przyjazną atmosferę pracy.

Prosimy o umieszczenie w aplikacji następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883)."

    Imię: Gość

    a.jezak@polskiewodylecznicze.pl Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail