Opiekun/ka osób starszych (BEZ DOŚWIADCZENIA)

Dla naszego Klienta poszukujemy osób chętnych do pracy na stanowisku Opiekun/ka osób starszych w Wielkiej Brytanii.

Zadania:

  • zapewnienie bezpieczeństwa i profesjonalnej opieki seniorom,

  • pomoc podopiecznym w codziennych czynnościach,

  • zapewnienie komfortu psychicznego i fizycznego,

  • organizowanie i spędzanie czasu wolnego - spacery, rozwijanie pasji.

Wymagania:

  • dobra znajomość języka angielskiego,

  • podstawowa wiedza na temat obowiązków opiekuna osób starszych,

  • chęć niesienia pomocy seniorom, pozytywne nastawienie, życzliwość, cierpliwość.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • lepiej płatne weekendy / nadgodziny,

  • tanie zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę,

  • darmowy bilet lotniczy oraz transport z lotniska,

  • rozmowy rekrutacyjne bezpośrednio z pracodawcą w Warszawie lub przez Skype,

  • brytyjski kontrakt podpisywany przed wyjazdem,

  • pracę w różnych lokalizacjach w Wielkiej Brytanii,

  • od 36 do 48 godzin pracy tygodniowo,

  • dla osób chętnych możliwa duża liczba nadgodzin,

  • pomoc przy formalnościach związanych z wyjazdem.

CV prosimy przesyłać na adres mailowy: opieka@jobs.pl