Praca dla studentów i uczniów - Niemcy

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Studenci! Uczniowie!

Przez cały rok zatrudniamy studentów oraz uczniów w okresie ferii świątecznych, zimowych, wakacji i innych przerw od nauki.

Chcesz dorobić? Zarezerwuj miejsce już dziś!

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze

Zakres obowiązków:

Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich

Kontrola jakości

Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych

Oferujemy:

Wynagrodzenie w wysokości 10€ brutto/h oraz dodatki i premie, czyli przy przepracowanych 172 h Twoje wynagrodzenie wyniesie nieco ponad 1200 euro netto już po opłaceniu zakwaterowania!

Umowę o pracę na warunkach niemieckich

Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek ubezpieczenia społecznego

Komfortowe warunki mieszkaniowe

Wsparcie polskiego koordynatora

Wymagania:

Wytrzymałości fizycznej

Pełnoletności - wymóg konieczny

Umiejętności pracy w zespole

Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana

Mile widziany własny samochód