Koordynator projektu - Inwałd

Cena : Proszę o kontakt

OTTO Work Force Europe sp. z o.o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego oferuje pracę w Polsce i za granicą. Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osób gotowych do wykonywania prac związanych z koordynowaniem projektów:

Koordynator projektu

Numer referencyjny: IS/PRDSI/09/2020

Miejsce pracy: Inwałd

Zakres zadań:

- koordynowanie działań związanych z bezpośrednim prowadzeniem projektu (kontrola jakości);

- kierowanie podległym zespołem pracowników (wyznaczanie i delegowanie zadań, szkolenia pracowników); - przygotowanie dokumentacji;

- nadzór nad wykonaniem planu projektowego.

Oferujemy:

- umowa o prace tymczasową po okresie próbnym

- w okresie próbnym umowa zlecenie

- terminowe wynagrodzenie - praca zmianowa

- pracę dla renomowanej firmy z wieloletnim doświadczeniem

Wymagania:

- komunikatywny język angielski

- Zaangażowanie ponad doświadczeniem, to drugie na pewno zdobędziesz u nas!

Kandydatów zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z :

Agencją Pracy OTTO tel. 48 12 43 012 73 lub 509 784 137

lub o przesyłanie aplikacji na adres mailowy z dopiskiem „Koordynowanie projektem”

Chcemy żebyś wiedział, że Administratorem Danych Osobowych jest OTTO Work Force Europe sp. z o.o. ul. 1 Maja 3-5, 45-068 Opole, KRS 36281 8, NIP 896150700 0, Regon 2132651 5 , KRAZ 11500. Twoje dane będą przetwarzane przez Administratora Danych Osobowych dla potrzeb rekrutacji, tj. w procesie wyszukiwania odpowiednich kandydatów do zatrudnienia lub zarekomendowania ich naszym klientom. Pełna treść obowiązku informacyjnego znajduje się na stronie OTTO.