Proszę o kontakt

Programista JAVA - praca w Krakowie

IT
Czerwiec 10, 2019
Miasto: Kraków
Województwo: Małopolskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Czerwiec 10, 2019
Numer ogłoszenia: 6193 Odsłon: 23

Opis

Poszukujemy wykwalifikowanych osób do pracy, jako inżynierowie oprogramowania w dziale IT ds. Zapobiegania Zagrożeniom Finansowym. Dział, skupia wszystkie obszary zarządzania ryzykiem przestępstw finansowych i wdraża standardy do ich zwalczania.

Poszukujemy osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności na stanowisko:

Programista JAVA/ JAVA Developer (FCTM) – praca stacjonarna w Krakowie.

Podstawowe obowiązki:

  • rozwijanie i wspieranie aplikacji i systemów, narzędzi śledczych dla pracowników na całym świecie,

  • analiza sieci społecznościowych (SNA),

  • wyszukiwanie negatywnych wiadomości,

  • monitorowanie sieci transakcji i oprogramowania do oceny ryzyka przestępstw finansowych,

  • zaangażowania się we wdrażanie i obsługę oprogramowania, które tworzymy,

  • zakres odpowiedzialności obejmuje 50% kodowania, 50% rozwiązań związanych z architekturą, testami, wdrożeniami czy konfiguracją.

Wymagania:

  • ponad 3-letnie doświadczenie w środowisku Java,

  • wcześniejsze doświadczenia z tworzeniem usług REST API ,Spring Boot,

  • doświadczenie z Microservices,

  • znajomość Linux / Unix i znajomość shell script (tj. BASH),

  • zwinne metodologie - Scrum, Kanban, MVP.

Nie wymagane, ale pożądane doświadczenie w programach:

  • PaaS (tj. Cloud Foundry)

  • OAuth2

  • Scala

Oferujemy:

  • stabilną pracę w profesjonalnym zespole.

  • interesującą ścieżkę kariery w międzynarodowej organizacji,

  • spójny  zakres obowiązków.

  • prywatną opiekę zdrowotną, świadczenia dla pracowników.

  • kontakt z najlepszymi technologiami IT (Big Data, Hadoop, Spark) dostępnymi na rynku,

  • pracę i naukę od zespołów pracujących z dojrzałymi procesami i narzędziami, aby zapewnić najlepsze rezultaty,

  • wymianę międzykulturową.

Aplikacje kandydatów prosimy przesyłać na adres mailowy:
praca@obpon.pl

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych  sp. z o.o. sp. k., moich danych osobowych zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Wyrażam także zgodę na udostępnianie moich danych osobowych potencjalnym pracodawcom do celów związanych z procesem rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Przesłanie danych osobowych w szerszym zakresie, niż określonym w art. 221 Kodeksu pracy stanowi zgodę na przetwarzanie tych danych przez Ogólnopolską Bazę Pracodawców Osób Niepełnosprawnych sp. z o.o. sp. k. w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Zgodę można wycofać w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Informację o rezygnacji z udziału w procesie rekrutacji prosimy przesłać na adres: praca@obpon.pl

Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest