Proszę o kontakt

Pracownik terenów zielonych/ Pracownik fizyczny

Inne
Maj 13, 2019
Miasto: Chrzanów
Województwo: Małopolskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Maj 13, 2019
Numer ogłoszenia: 6417 Odsłon: 13

Opis

INTERIMAX należy do grupy HRBC. Numer certyfikatu agencji: 13276.

Dla naszego Klienta poszukujemy obecnie kandydatów do stworzenia terenów zielonych wokół nowych osiedli mieszkaniowych.

Miejsce pracy: Francja, Paryż i okolice

Zadania:

·         prace murarskie (małe nawierzchnie): ścieżki, krawędzie trawników, ściany ogrodowe, betonowe alejki ogrodowe

·         sadzenie drzew, krzewów i klombów

·         formowanie roślin, cięcie żywopłotów, krzewów i roślin owocowych, pielenie

·         praca fizyczna

Oferujemy:

·         francuską umowę o pracę tymczasową

·         stawkę godzinową+ 10% premii do wynagrodzenia (prime precarite)

·         pracę w nadgodzinach płatną +25% do stawki

·         możliwość otrzymania zaliczki

·         zakwaterowanie

·         zdalną opiekę konsultanta przez cały czas trwania kontraktu

·         pomoc przy organizacji wyjazdu

Wymagania:

·         doświadczenie przy w/w czynnościach

·         dbanie o estetykę wykonania

·         znajomość języka francuskiego lub angielskiego

·         komunikatywność, umiejętność pracy w zespole

 APLIKUJ: https://interimax.com/oferty-pracy/pracownik-terenow-zieleni-pracownik-fizyczny/

Przyjmuję do wiadomości, że:

1.     Administratorem moich danych osobowych jest HRBC Group Sp. z o.o. z siedzibą w Krakowie przy ul. Mogilska 100, 31-546 Kraków.

2.     Dane przetwarzane są w celu realizacji procesów rekrutacyjnych.

3.     Dane mogą być przetwarzane w celach marketingowych, w tym w celu przedstawiania ofert handlowych  usług własnych oraz naszych partnerów, zgodnie z wyrażonymi zgodami.

4.     Dane będą udostępniane naszym partnerom i pracodawcom w celu zatrudnienia lub realizacji dalszych etapów rekrutacji zgodnie z celem przetwarzania.

5.     Mam prawo dostępu do swoich danych oraz ich poprawienia.

6.     Podanie danych jest dobrowolne.

Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest