Proszę o kontakt

KUCHARZ/ KUCHARKA - PRACA W NIEMCZECH

Hotelarstwo
Listopad 6, 2018
Miasto: Andrychów
Województwo: Małopolskie
Państwo: Polska
Data publikacji: Listopad 6, 2018
Numer ogłoszenia: 5787 Odsłon: 4

Opis

Biuro Pośrednictwa Pracy Klaver Sp. z o. o. z siedzibą w Częstochowie z certyfikatem o numerze 18450 poszukuje osób do pracy na stanowisko:
KUCHARZ/ KUCHARKA

Zakres obowiązków:
- przygotowywanie potraw według przepisu
- przygotowywanie przystawek, sałatek oraz deserów
- estetyczne serwowanie dań
- przestrzeganie przepisów BHP

Wymagania:
- wykształcenie kierunkowe
- doświadczenie (głównie przy przystawkach, sałatkach, surówkach i potrawach słodkich)
- znajomość języka niemieckiego na poziomie podstawowym
- motywacja do pracy
- zmysł estetyczny
- komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
- punktualność, sumienność i dokładność
- CV w języku niemieckim wraz z podaniem terminu rozpoczęcia pracy i znajomością języka niemieckiego

Oferujemy:
- stałą pracę (5, 6 dni w tygodniu) w niemieckiej restauracji od zaraz
- praca dla kobiet i mężczyzn
- niemiecką umowę o pracę oraz pełne świadczenie socjalne
- atrakcyjne wynagrodzenie + napiwki
- po trzymiesięcznym okresie próbnym - podwyżka
- dla kucharzy mówiących po niemiecku i z wyższymi kwalifikacjami oferujemy wyższe zarobki
- darmowy obiad
- zakwaterowanie opłacone przez pracodawce

Szczegóły na → www.klaverteam.com
Zainteresowała Cię oferta? Zadzwoń lub wyślij SMS z adresem mailowym pod nr 570901414 - wyślemy do Ciebie szczegóły na maila.
Lub wyślij swoje CV w tytule dając dopisek: „kucharz”

Elektryczna nabijarka do gilz papierosowych
www.trezo.com.pl

Kraty pomostowe :
www.kratypomostowe.superogloszenie.pl

Strona www: www.klaverteam.com

Słowa kluczowe dla ogłoszenia : Share by email Share on Facebook Share on Twitter Share on Google+ Share on LinkedIn Pin on Pinterest