Cieślę do realizacji projektu domów szkieletowych zatrudni Quadrapol

Mszana Dolna Dodane : Listopad 6, 2019 ID #8198 Odsłon: 2, dzisiaj 0

PRZYGOTOWANIE ELEMENTÓW I PREMONTAŻ W POLSCE (MSZANA DOLNA ), MONTAŻ WE FRANCJI.

BARDZO DOBRE WARUNKI, PRACA OD ZARAZ.

Zakres obowiązków

· Przygotowanie konstrukcji , elementów prefabrykowanych ścian, podłóg, dachu itd.

· Pomoc przy wykonanie izolacji, boazerii, elewacji, montażu okien, itd.

· Montaż domów we Francji

Wymagania

· doświadczenie w konstrukcjach drewnianych domów szkieletowych

· umiejętność czytania prostych rysunków technicznych,

· mile widziana umiejętność zarządzania ekipą i kierowania pracami wg planu

Oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • perspektywę długoterminowej współpracy

  • dobre, terminowe wypłaty i wysokie wynagrodzenie za czas montaży zagranicznych

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji lub kontakt telefoniczny: 798 268 280. Prosimy o zamieszczenie formuły wymaganej przepisami RODO. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

    Imię: Gość

    dorota@quadrapol.com Kliknij, aby wyświetlić adres e-mail