Pracownik biurowy z językiem chorwackim/serbskim

Cena : Proszę o kontakt

Niemiecka firma Kronos p.p.c. GmbH z siedzibą w Osthofen i filią w Tarnowie zatrudni pracownika  ze znajomością języka chorwacko-serbskiego.

Wymagania:

- dobra znajomość języka serbskiego i chorwackiego w mowie i piśmie,

- dobra znajomość pakietu MS Office,

- wysoka kultura osobista oraz dobra organizacja czasu pracy,

- mile widziane doświadczenie w pracy z klientem.

Obowiązki:

- redagowanie oraz zamieszczanie ogłoszeń w języku serbskim/chorwackim,

- przyjmowanie oraz redagowanie dokumentów rekrutacyjnych,

- obsługa telefoniczna klienta zagranicznego,

- aktualizowanie informacji w firmowych bazach danych,

- dbałość o dobry wizerunek firmy na rynku europejskim,

- obsługa urządzeń biurowych.

Korzyści:

- umowa niemiecka na etat,

- praca w środowisku międzynarodowym,

- poznanie systemów pracy w firmach zagranicznych,

- szkolenia wewnętrzne podnoszące kwalifikacje.

Praca od poniedziałku do piątku w biurze w Tarnowie, godziny pracy do uzgodnienia.

CV proszę przesłać na adres mailowy: a.przeklasa@kronosppc.de

Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.