Zdz Lutownice LT-100 www.zdz-lodz.pl

Wieliczka Dodane : Lipiec 8, 2019 ID #6986 Odsłon: 23, dzisiaj 0

LT-125


 


Napięcie znamionowe: 230V~50Hz


Moc lutownicy: 125W


Temperatura grota: 400°C


Ciężar: 400°C


Grot z drutu miedzianego: Ø 1,8 mm


 


Obejmy wysięgnika mosiężne


 


Dlaczego warto dokonać zakupów w naszym sklepie internetowym ?


 


Jesteśmy firmą z ponad 40-letnią tradycją. Przez wiele lat konsekwentnie budowaliśmy pozycję silnego i profesjonalnego producenta i dystrybutora narzędzi i elektronarzędzi. Dzięki stałej wytężonej pracy pozyskaliśmy do współpracy liczną grupę klientów biznesowych i indywidualnych.


 


Zaufanie dzięki doświadczeniu i partnerstwie to nasza dewiza. Każdy klient ma zagwarantowaną pomoc i pełne wsparcie z naszej strony. Zapewniamy szeroki wybór towarów, fachowe doradztwo, serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Doświadczenie pozwala nam zaspokoić potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów.


 


Posiadamy też wielkie doświadczenie w sprzedaży internetowej. Zrealizowaliśmy już setki tysięcy transakcji, gromadząc dziesiątki tysięcy zadowolonych klientów.


 


: Wyróżniają nas takie wartości jak:


 


- TRADYCJA – firma działa nieprzerwanie od ponad 40 lat, siedziba mieści się we własnym budynku i stale pod tym samym adresem  masz, pewność zawsze nas tu znajdziesz.


 


- DOŚWIADCZENIE wypróbowany zespół handlowców-to fachowcy posiadający wiedzę i doświadczenie w branży narzędziowej


 


- UNIKALNY ASORTYMENT  posiadamy w ofercie narzędzia, które sami produkujemy, razem to wybór kilkadziesiąt pozycji, nie wszystkie z nich są prezentowana w sklepie internetowym.


 


- OFERTY INDYWIDUALNE przygotowujemy oferty indywidualne dla przedsiębiorstw i różnego typu instytucji. 


 


www.zdz-lodz.pl  - SKLEPSłowa kluczowe dla ogłoszenia :